Pędzel z włosia sobolowego (Kolinsky) - seria 1050

1050
PRODUKT DOSTĘPNY
23,90 zł
Brutto

Specjalistyczny pędzelek do zdobień o najwyższej kulturze pracy, ze względu na włosie przeznaczony przede wszystkim do akrylu, jednak może być wykorzystywany we wszystkich technikach. 

Wybierz rozmiar pędzla
  • 00
  • 0
  • 1
  • 1,5
  • 2
  • 2,5
  • 3

Idealnie sprawdzi się do nakładanie większej ilości produktów, wspomaga nakładanie różnych aplikacji na paznokcie, kształtowania formy paznokcia i cieniowania.

Włosie Kolinsky jest elastyczne, dosyć sztywne, sprężyste i bardzo dobrze naturalnie natłuszczone (dlatego akryl w postaci masy nie zakleja tak łatwo takich pędzli). Jest to najlepsze włosie do akrylu. Pędzle z włosia Kolinsky, które Państwu oferujemy są układane ręcznie, nigdy nie przycinane na szpicu, a włosie składa się z mieszanki 60% męskiego i 40% żeńskiego z zimowego futra. Włosie ma kolor – miodowo brązowy. Włosie Kolinsky wydaje się być blado czerwonego koloru z ciemniejszymi końcówkami. Ze względu na trudności w  zbieraniu włosia i fakt, że inne włosie naturalne i sztuczne nie jest porównywalne pod względem jakości, włosie Kolínský jest niezwykle cenne, a tym samym kosztowne. Ci, którzy używają Kolínský  twierdzą, że ma niezwykłą wytrzymałość, smukłość i sprężystość w porównaniu z innymi pędzlami. I prawdą jest że niewiele pędzli może się równać z Kolinsky.

Włosie
Naturalne
Typ włosia
Kolinsky
Okucie
Srebrny (mosiądz chromowany)
Sztywność
1
Kształt główki
Okrągły z pełnym brzuszkiem
Długość rączki
Krótka
8 Przedmioty
No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.